مجری ارائه خدمات تضمینی کفسابی

تنها مجری ارائه خدمات تضمینی کفسابی :

 

خدمات تضمینی کفسابی چیست ؟

چرا شرکت های کفسابی حاضر به قبول مسئولیت کار و تضمین حصول نتیجه مطلوب نیستند ؟

چه عواملی تضمین یک کفسابی بی نقص را چالش برانگیز می کنند ؟

در این مقاله سعی داریم به این موضوعات بپردازیم و در مورد ظرافت های این کار صحبت کنیم .

در ابتدا باید در نظر داشت که کفپوش های سنگی به علت قیمت بالای سنگ و همچین گران بودن مرحله اجرای آن ، قیمت تمام شده بالایی خواهند داشت .

همچنین سنگ های بسیار زیبا که قابلیت شیشه ای شدن دارند عموما سنگ های با درجه سختی بسیار بالا هستند .

با مطالب گفته شده می توان انتظار داشت که مالکین ساختمان پس از صرف این هزینه ها انتظار بالایی از نتیجه نهایی کفسابی خواهند داشت .

کفسابی سنگ های بسیار سخت نظیر مرمریت و انواع گرانیت بسیار چالش برانگیز است و ممکن است بیش از حد تصور باعث مصرف لقمه های ساینده شود و حتی به دستگاه ها آسیب برساند .

همچنین موضوع دیگری که حائز اهمیت است کیفیت کار سنگ کار است . ممکن است سازندگان برای صرفه جویی در هزینه های ساخت به سراغ ارزان ترین اجرا کنندگان کفپوش های سنگی بروند که با توجه به هزینه های بالای ساخت و ساز چندان دور از ذهن نیست .

حالا تصور کنید یک کفپوش سنگی از جنس سنگ بسیار سخت نظیر گرانیت که هم در تمام جهات نا تراز است و هم لبه بسیاری از سنگ های آن بیرون زدگی دارند و پله پله شده اند می تواند چه مشکلاتی را برای سنگ سابی به وجود بیاورد .

از منظر دیگر تنوع سنگ های تزئینی بسیار بالاست و ممکن است دو سنگ مرمریت که ظاهری کاملا یکسان دارند از نظر سختی بسیار متفاوت باشند و عملا یکی از آنها قابلیت کفسابی با روش ها و هزینه معمول را نداشته باشد .

با توجه به مطالبی که در بالا گفته شد بدیهی است که کارشناسی و قیمت گذاری بر روی یک پروژه کفسابی کاری بسیار مشکل است و همواره ریسک این موضوع وجود خواهد داشت که کفسابی بسیار پر هزینه تر از آنچه به نظر می رسید از آب در بیاید .

ریسک دیگر اینجاست که ممکن است نتیجه نهایی مورد پسند کارفرما نبوده و توافق نهایی کارفرما و مجری دچار مشکلات جدی شود .

مجری ارائه خدمات تضمینی کفسابی

مجری ارائه خدمات تضمینی کفسابی

اما راهکار برون رفت از این مشکلات چیست ؟

بی شک تجربه بالا از بروز بسیاری از این مشکلات و سوتفاهم ها جلوگیری خواهد کرد .

تجربه در شناخت انواع سنگ ها و نیز تست سایش از قسمت کوچکی از کفپوش سنگی اطلاعات مفیدی را به مجری خواهد داد تا هم برآورد صحیحی از هزینه کفسابی ارائه دهد و هم نسبت به نتیجه نهایی توضیحاتی را به کارفرما ارائه نماید .

کفسابی کریمی به عنوان تنها مجری ارائه خدمات تضمینی کفسابی آمادگی دارد تا بالاترین کیفیت را با قیمت های رقابتی به شما عزیزان پیشنهاد نماید .

برای کسب اطلاعات مفید دیگر می توانید به صفحات قیمت کفسابی و نماشویی مراجعه نمایید .

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.