ما در این مقاله به خدمات کفسابی در تهران و نکات مختلف آن می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها با ما همراه باشید…

کفسابی در تهران یک مجموعه خدماتی است که امروزه در شهر تهران و همچنین تمامی شهر های کشور انجام می شود و بسیار پر طرفدار است. این خدمات توسط شرکت های مختلف، با قیمت های مختلف در تمامی نقاط پایتخت انجام می شوند. اما کار کفسابی کاری نیست که بتوانید آن را به هر شرکتی واگذار کنید. قبل از آن باید در مورد شرکت های مختلف تحقیق کرده و بهترین شرکت که اعتبار و تجربه کافی در این زمینه را دارد انتخاب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید :

 

بیشتر بخوانیم ? ساب سنگ

نکات مراقبتی بعد از کفسابی سنگ در تهران

با گذشت زمان و استفاده مداوم از سطوح سنگی، به دلیل رفت و آمد زیاد و برخورد اشیای سنگین و ایجاد ترک بر روی سطح و تغییر رنگ آنها، جلوه و زیبایی ظاهری آنها کاسته میشود. به همین دلیل لازم است برای داشتن ساختمان لوکس در زمان های مناسب نسبت به ترمیم کفپوش های سنگی اقدام شود. اما واقعیت این است، به همان اندازه که جلا دادن کفپوش های سنگی اهمیت دارد، مراقبت از آنها بعد از انجام این عملیات نیز مهم می باشد. به همین دلیل لازم است موارد زیر را بعد از کفسابی سنگ در تهران مد نظر داشته باشید:

نکات مراقبتی بعد از کفسابی سنگ در تهران

ورود گرد و غبار و دانه های ریز شن و ماسه کف کفش به سطوح سنگی به مرور منجر به ایجاد خراشیدگی در آنها میشود. به همین دلیل بهتر است در ورودی ساختمان مورد نظر از پادری های مناسب استفاده نمایید.

جا به جایی وسایل سنگین از قبیل میز و مبل و یخچال و کمدها بر روی سطوح سنگی نیاز به مراقبت بالایی دارد. مخصوصا پس از کفسابی که سطح آنها جلای زیادی داشته و مواد ترمیم کننده هنوز به خوبی محکم نشده اند، این کارها باید با دقت انجام شوند. تا حد امکان از کشیدن وسایل سنگین بر روی این سطوح جلوگیری کنید تا خراشیدگی روی آنها ایجاد نشود.

یکی از بزرگترین اشتباهات عدم تمیزکاری و شستشوی سطوح سنگی در زمان های مناسب می باشد. پس از کفسابی سنگ در تهران به منظور جلوگیری از انباشته شدن آلودگی زیاد روی این سطوح بهتر است به صورت دوره ای و در فاصله های زمانی کوتاه آنها را با مواد شونده مخصوص تمیز کنید. در بسیاری از مواقع حتی بدون مواد شوینده و تنها با دستمال های نمناک نیز می توان سطح سنگ را کاملا صیقلی کرد.

سطوح سنگی پس از کفسابی حساسیت زیادی دارند و رنگ آنها در صورت تماس با مواد شوینده اسیدی به سرعت تغییر می کند. به همین دلیل بهتر است نه تنها بعد از کفسابی، بلکه قبل از آن نیز مواد اسیدی را مستقیم روی سطوح سنگی گرانیتی و مرمر و تراورتن و غیره قرار ندهید.

علیرغم جلادهی و صیقلی کردن سطوح تراورتن پس از کفسابی در تهران، هنوز منافذ زیادی روی آنها وجود دارد. به همین دلیل نباید مواد شونده را به مقدار زیاد و برای مدت طولانی روی این سطوح قرار دهید. نفوذ مواد شونده در منافذ کفپوش های تراورتن منجر به آسیب دیدن آنها و فرسودگی مجدد میشود.

بلافاصله بعد از کفسابی تمام پساب های ایجاد شده بر روی سطح باید تمیز شوند. در غیر این صورت یک لایه از این مواد روی سطح سنگ قرار گرفته و تمیز کردن آنها کار بسیار سخت و مشکلی خواهد بود.

کفسابی در تهران

مزایای استفاده از خدمات کفسابی در تهران

استفاده از سنگ در ساختمان و کفپوش ها به دلیل زیبایی ظاهری لوکس و همچنین دوام و ماندگاری بالای آنها می باشد. علیرغم استحکام و مقاومت بسیار بالای این سطوح، قرار گرفتن وسایل بسیار سنگین بر روی آنها منجر به ایجاد ترک و شکستگی و خراشیدگی میشود. علاوه براین، مواد شوینده اسیدی جلای سنگ ها را کاملا از بین برده و روی آنها لک ایجاد می کند. اغلب این مشکلات و محدودیت ها را می توان با خدمات کفسابی در تهران گروه کریمی از بین برد. استفاده از این خدمات مزایای متعددی را به همراه دارند که عبارتند از:

ساختمان تان را لوکس و خیره کننده کنید

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مراحل در کفسابی سطوح سنگی در تهران، ترمیم ترک و شکستگی ها می باشد. برای این منظور از مواد رزینی مخصوص استفاده شده و درز و ترک های ایجاد شده با آنها پر می شود.

سپس با تجهیزات لقمه زنگی سنگ، چند لایه از سطح سنگ به طور کامل برداشته میشود. در نهایت سطح سنگ بسیار براق و یکدست شده و بازتاب نور به خوبی انجام میشود. لذا می توان گفت از مهم ترین مزایای خدمات کفسابی در تهران، لوکس و خیره کننده تر شدن ساختمان ها و کفپوش آنها میشود.

افزایش طول عمر کفپوش های سنگی

به دلیل ترمیم های انجام شده و پر شدن درز و شیارها و منافذ سطح سنگ با مواد رزینی، طول عمر کفپوش ها تا حد زیادی افزایش پیدا می کند. استفاده از این مواد علاوه بر بهتر کردن جلوه ظاهری، از بیشتر شدن ترک ها و عمیق تر شدن شکستگی ها جلوگیری می کند و بدون شک از هزینه های بازسازی ساختمان ها نیز کاسته خواهد شد.

لقمه سنگ های استفاده شده در مراحل مختلف باعث میشود تا ناهمواری ها کمتر شود. در انجام خدمات کفسابی در تهران با کیفیت بالا، هشت مرحله لقمه سنگ استفاده میشود که در نهایت سطح کاملا هموار بدون هیچگونه برآمدگی و تورفتگی ایجاد خواهد شد.

 

بیشتر بخوانیم ? نماشویی

زمان مناسب برای کفسابی

پس از نصب کاشی و سرامیک و کفپوش های سنگی از قبیل مرمر و گرانیت و تراورتن، ممکن است مصالح ساختمانی روی آنها ریخته و در زمان مناسب تمیز نشده باشند. در این شرایط می توان از خدمات کفسابی برای از بین بردن این آلودگی ها روی سنگ استفاده شود.

در حالت عادی می توان سنگ های کف ساختمان را با آب ولرم و تی تا حد زیادی تمیز کرد. اما با گذر زمان اگر ترک و درزهای کوچک روی سطح مشاهده گردید، بهتر است بدون از دست دادن زمان از خدمات کفسابی در تهران استفاده شود. انجام این اقدامات در زمان مناسب می تواند از بیشتر شدن ترک ها و شکستگی سایر بخش های سنگ جلوگیری نموده و هزینه ها را نیز تا حد زیادی کمتر خواهد کرد.

جهت دریافت خدمات کفسابی در تهران می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه با گروه کفشابی کریمی تماس بگیرید.

کفسابی پارکت و قیمت آن

خدمات کفسابی در تهران شامل کفسابی پارکت نیز می شود. پارکت، صفحات چوبی هستند که از درخت های بلوط، گردو یا افرا تولید می شوند. این صفحات به صورت نازک برش داده می شوند و برای پوشاندن کف منازل، مکان های خصوصی و گاهی نیز مکان های تجاری استفاده می شوند و حس گرمی و زیبایی به فضا می بخشند. پارکت ها به همان اندازه که زیبا هستند می توانند بسیار آسیب پذیر نیز باشند. خیس شدن مداوم، فشار زیاد و شکستی در اثر برخورد جسم سنگین به کف می تواند باعث آسیب به پارکت شود.

کفسابی پارکت به راحتی می تواند بسیاری از مشکلات پارکت را برطرف کند و باعث نو شدن و براق شدن سطح پارکت شود. همچنین کفسابی پارکت می تواند باعث از بین رفتن سیاهی ها و لکه های روی پارکت شود و آن را یک دست کند. گاهی کفسابی پارکت ها در دو مرحله انجام می شود. کفسابی قبل از نصب پارکت و بعد از نصب پارکت. قبل از نصب پارکت برای یک دست کردن و هموار کردن کف، آن را کفسابی می کنند و بعد از نصب پارکت نیز، برای براق کردن و مسطح کردن پارکت، باری دیگر آن را کفسابی می کنند.

بنر تماس با ما کفسابی کریمی

قیمت کفسابی پارکت در تهران

کفسابی در تهران برای پارکت قیمت مشخصی ندارد. پارامتر های زیادی در کم شدن و زیاد شدن قیمت تمام شده، تاثیر دارند. مانند متراژ کف، نوع پارکت، نوع ساب، دستگاه ساب، دور و یا نزدیک بودن مکان و همچنین شرکتی که کفسابی را انجام می دهد.

البته ناگفته نماند که هزینه کفسابی پارکت، از تعویض آن خیلی کمتر هزینه می برد. برای اطلاع از قیمت تمام شده کفسابی ساختمان تان باید با شرکت مورد نظر تماس گرفته و مشخصات ساختمان خود را ذکر کنید تا به شما جواب قطعی داده شود.

کفسابی در غرب و شرق تهران

کفسابی در تهران در اقصی نقاط پایتخت انجام می شود. شرکت های مختلف در غرب و شرق تهران نیز این خدمات را ارائه می کنند. شرکت کفسابی کریمی نیز، با بهترین دستگاه ها و تیم بسیار حرفه ای خود، خدمات کفسابی و سنگسابی را به مشتریان مختلف ارائه می کنند. مشتریان، برای کفسابی پارکینگ ها، راه پله ها و مراکز تجاری و اداری معتبر خود می توانند از این خدمات استفاده کنند.

این خدمات برای انواع جنس کف ارائه می شود. کف سرامیک، پارکت، بتن، سنگ و موزاییک. هر کدام از این کفسابی ها، با روش های مخصوص به خود و قیمت های خاصی انجام می شوند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید :

کفسابی در تهران

کفسابی کریمی با بیش از بیست سال سابقه درخشان مشغول به فعالیت در زمینه های ساب زنی انواع سنگ ، سرامیک ، بتن ، گرانیت ، مرمریت ، تراورتن و موزاییک مورد استفاده در انواع پله ، دیوار و کف ساختمان میباشد.

کفسابی سنگ لابی ، ساختمان ، راه پله ، پاگرد ، پارکینگ ، سالن اجتماعات و… را با جدیدترین شیوه های موجود انجام می دهیم

برای بهره مندی از کلیه خدمات شرکت ما با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید :

۰۲۱-۲۶۴۳۱۶۹۹

۰۹۱۲۱۷۷۱۰۴۹

همچنین برای ارتباط با ما می توانید از آدرس اینترنتی kafsabi-karimi.com استفاده نمایید.

سوالات متداول کفسابی در تهران

مزایای استفاده از خدمات کفسابی چیست؟

ساختمان تان را لوکس و خیره کننده کنید و طول عمر کفپوش های سنگی را زیاد کنید

زمان مناسب برای کفسابی چه زمانیست؟

پس از نصب کاشی و سرامیک و کفپوش های سنگی از قبیل مرمر و گرانیت و تراورتن، ممکن است مصالح ساختمانی روی آنها ریخته و در زمان مناسب تمیز نشده باشند. در این شرایط می توان از خدمات کفسابی برای از بین بردن این آلودگی ها روی سنگ استفاده شود.

خدمات کفسابی در تهران چیست؟

با تجهیزات پیشرفته انواع سطوح سنگی را ترمیم و براق می کند. این خدمات بر روی سطوح سنگی تراروتن، گرانیت و مرمر و سایر سنگ های به کار رفته در کف ساختمان ها انجام شده و درخشندگی خیره کننده ای را ایجاد می کند.