کفسابی در تهران از جمله خدمات بسیار مهم ارائه شده توسط تیم کفسابی کریمی می باشد که با تجهیزات پیشرفته انواع سطوح سنگی را ترمیم و براق می کند. این خدمات بر روی سطوح سنگی تراروتن، گرانیت و مرمر و سایر سنگ های به کار رفته در کف ساختمان ها انجام شده و درخشندگی خیره کننده ای را ایجاد می کند. در ادامه به نکات مهمی که لازم است برای مراقبت از سنگ ها بعد از کفسابی و زمان مناسب برای این خدمات و غیره اشاره خواهیم داشت.

 

بیشتر بخوانیم ? ساب سنگ

نکات مراقبتی بعد از کفسابی سنگ در تهران

با گذشت زمان و استفاده مداوم از سطوح سنگی، به دلیل رفت و آمد زیاد و برخورد اشیای سنگین و ایجاد ترک بر روی سطح و تغییر رنگ آنها، جلوه و زیبایی ظاهری آنها کاسته میشود. به همین دلیل لازم است برای داشتن ساختمان لوکس در زمان های مناسب نسبت به ترمیم کفپوش های سنگی اقدام شود. اما واقعیت این است، به همان اندازه که جلا دادن کفپوش های سنگی اهمیت دارد، مراقبت از آنها بعد از انجام این عملیات نیز مهم می باشد. به همین دلیل لازم است موارد زیر را بعد از کفسابی سنگ در تهران مد نظر داشته باشید:

کفسابی در تهران

ورود گرد و غبار و دانه های ریز شن و ماسه کف کفش به سطوح سنگی به مرور منجر به ایجاد خراشیدگی در آنها میشود. به همین دلیل بهتر است در ورودی ساختمان مورد نظر از پادری های مناسب استفاده نمایید.

جا به جایی وسایل سنگین از قبیل میز و مبل و یخچال و کمدها بر روی سطوح سنگی نیاز به مراقبت بالایی دارد. مخصوصا پس از کفسابی که سطح آنها جلای زیادی داشته و مواد ترمیم کننده هنوز به خوبی محکم نشده اند، این کارها باید با دقت انجام شوند. تا حد امکان از کشیدن وسایل سنگین بر روی این سطوح جلوگیری کنید تا خراشیدگی روی آنها ایجاد نشود..

یکی از بزرگترین اشتباهات عدم تمیزکاری و شستشوی سطوح سنگی در زمان های مناسب می باشد. پس از کفسابی سنگ در تهران به منظور جلوگیری از انباشته شدن آلودگی زیاد روی این سطوح بهتر است به صورت دوره ای و در فاصله های زمانی کوتاه آنها را با مواد شونده مخصوص تمیز کنید. در بسیاری از مواقع حتی بدون مواد شوینده و تنها با دستمال های نمناک نیز می توان سطح سنگ را کاملا صیقلی کرد.

سطوح سنگی پس از کفسابی حساسیت زیادی دارند و رنگ آنها در صورت تماس با مواد شوینده اسیدی به سرعت تغییر می کند. به همین دلیل بهتر است نه تنها بعد از کفسابی، بلکه قبل از آن نیز مواد اسیدی را مستقیم روی سطوح سنگی گرانیتی و مرمر و تراورتن و غیره قرار ندهید.

علیرغم جلادهی و صیقلی کردن سطوح تراورتن پس از کفسابی در تهران، هنوز منافذ زیادی روی آنها وجود دارد. به همین دلیل نباید مواد شونده را به مقدار زیاد و برای مدت طولانی روی این سطوح قرار دهید. نفوذ مواد شونده در منافذ کفپوش های تراورتن منجر به آسیب دیدن آنها و فرسودگی مجدد میشود.

بلافاصله بعد از کفسابی تمام پساب های ایجاد شده بر روی سطح باید تمیز شوند. در غیر این صورت یک لایه از این مواد روی سطح سنگ قرار گرفته و تمیز کردن آنها کار بسیار سخت و مشکلی خواهد بود.

کفسابی در تهران

مزایای استفاده از خدمات کفسابی در تهران

استفاده از سنگ در ساختمان و کفپوش ها به دلیل زیبایی ظاهری لوکس و همچنین دوام و ماندگاری بالای آنها می باشد. علیرغم استحکام و مقاومت بسیار بالای این سطوح، قرار گرفتن وسایل بسیار سنگین بر روی آنها منجر به ایجاد ترک و شکستگی و خراشیدگی میشود. علاوه براین، مواد شوینده اسیدی جلای سنگ ها را کاملا از بین برده و روی آنها لک ایجاد می کند. اغلب این مشکلات و محدودیت ها را می توان با خدمات کفسابی در تهران گروه کریمی از بین برد. استفاده از این خدمات مزایای متعددی را به همراه دارند که عبارتند از:

ساختمان تان را لوکس و خیره کننده کنید

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مراحل در کفسابی سطوح سنگی در تهران، ترمیم ترک و شکستگی ها می باشد. برای این منظور از مواد رزینی مخصوص استفاده شده و درز و ترک های ایجاد شده با آنها پر میشود. سپس با تجهیزات لقمه زنگی سنگ، چند لایه از سطح سنگ به طور کامل برداشته میشود. در نهایت سطح سنگ بسیار براق و یکدست شده و بازتاب نور به خوبی انجام میشود. لذا می توان گفت از مهم ترین مزایای خدمات کفسابی در تهران، لوکس و خیره کننده تر شدن ساختمان ها و کفپوش آنها میشود.

افزایش طول عمر کفپوش های سنگی

به دلیل ترمیم های انجام شده و پر شدن درز و شیارها و منافذ سطح سنگ با مواد رزینی، طول عمر کفپوش ها تا حد زیادی افزایش پیدا می کند. استفاده از این مواد علاوه بر بهتر کردن جلوه ظاهری، از بیشتر شدن ترک ها و عمیق تر شدن شکستگی ها جلوگیری می کند و بدون شک از هزینه های بازسازی ساختمان ها نیز کاسته خواهد شد.

لقمه سنگ های استفاده شده در مراحل مختلف باعث میشود تا ناهمواری ها کمتر شود. در انجام خدمات کفسابی در تهران با کیفیت بالا، هشت مرحله لقمه سنگ استفاده میشود که در نهایت سطح کاملا هموار بدون هیچگونه برآمدگی و تورفتگی ایجاد خواهد شد.

 

بیشتر بخوانیم ? نماشویی

زمان مناسب برای کفسابی

پس از نصب کاشی و سرامیک و کفپوش های سنگی از قبیل مرمر و گرانیت و تراورتن، ممکن است مصالح ساختمانی روی آنها ریخته و در زمان مناسب تمیز نشده باشند. در این شرایط می توان از خدمات کفسابی برای از بین بردن این آلودگی ها روی سنگ استفاده شود.

در حالت عادی می توان سنگ های کف ساختمان را با آب ولرم و تی تا حد زیادی تمیز کرد. اما با گذر زمان اگر ترک و درزهای کوچک روی سطح مشاهده گردید، بهتر است بدون از دست دادن زمان از خدمات کفسابی در تهران استفاده شود. انجام این اقدامات در زمان مناسب می تواند از بیشتر شدن ترک ها و شکستگی سایر بخش های سنگ جلوگیری نموده و هزینه ها را نیز تا حد زیادی کمتر خواهد کرد.

جهت دریافت خدمات کفسابی در تهران می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه با گروه کفشابی کریمی تماس بگیرید.

سوالات متداول

مزایای استفاده از خدمات کفسابی چیست؟

ساختمان تان را لوکس و خیره کننده کنید و طول عمر کفپوش های سنگی را زیاد کنید

زمان مناسب برای کفسابی چه زمانیست؟

پس از نصب کاشی و سرامیک و کفپوش های سنگی از قبیل مرمر و گرانیت و تراورتن، ممکن است مصالح ساختمانی روی آنها ریخته و در زمان مناسب تمیز نشده باشند. در این شرایط می توان از خدمات کفسابی برای از بین بردن این آلودگی ها روی سنگ استفاده شود.

خدمات کفسابی در تهران چیست؟

با تجهیزات پیشرفته انواع سطوح سنگی را ترمیم و براق می کند. این خدمات بر روی سطوح سنگی تراروتن، گرانیت و مرمر و سایر سنگ های به کار رفته در کف ساختمان ها انجام شده و درخشندگی خیره کننده ای را ایجاد می کند.