کفسابی سرامیک چیست؟

کفسابی سرامیک یا ساب سنگ سرامیک وقتی انجام می شود که سرامیک به علتی کثیف شده باشد و چسبیدن چسب یا ریختن رنگ و مواد ساختمانی دیگر روی سرامیک که به راحتی از بین نمی روند با کار کفسابی و ساب سنگ به راحتی این موارد قابل حل است.

البته به یاد داشته باشد که کفسابی سرامیک برای لایه برداری صورت نمی گیرد زیر اگر لایه ای از سرامیک را برداریم سرامیک خراب می شود و در اصل سرامیک فقط شستشوی حرفه ای داده می شود که این مورد با دستگاه کفسابی انجام می شود.

کفسابی ساختمان-کفسابی کریمی

انواع روش های کفسابی سرامیک

برای تمیز کردن کف های سرامیکی روش های مختلفی وجود دارد. از جمه این روش ها می توان به موراد ذیل اشاره کرد:

• استفاده کردن از فرچه سیمی :

در این روش از فرچه های سیمی که دارای سیمی محکم و زبر می باشند، استفاده می کنند. این روش در سطوح سرامیکی اصلاً توصیه نمی شود.

چرا که در زمان تمیز کردن لکه ها با فرچه، لعاب سرامیک کنده شده و یا خط می افتد، که با گذشت زمان کوتاهی باعث کثیفی و جرم گیری بیشتری شده و جلای خود را از دست می دهد.

• سابیدن کامل با دستگاه :

در این روش با انجام مراحل مختلف، کفسابی سرامیک انجام می شود و در نهایت سطحی صاف، براق، شفاف، یکدست و تمیز به جای خواهد ماند.

• سابیدن با رزین :

رزین ماده ای است که برای از بین بردن درزها و خط های موجود در سرامیک ها استفاده می شود و بعد از استفاده از این ماده، کف را ساب می زنند.

بیشتر بخوانیم ? پیچ و رولپلاک

انواع دستگاه کفسابی سرامیک

دستگاه های کفسابی سرامیک به سه دسته تقسیم می شوند:

دستگاه کفسابی سه فاز، دستگاه کفسابی تک فاز و دستگاه کفسابی دستی. در ذیل به اختصار به توضیح هر یک پرداخته می شود.

• دستگاه کفسابی سه فاز :

این دستگاه با برق سه فاز کار می کند و از قدرت و سرعت بالایی برخوردار می باشد و در پروژه ها و ساختمان های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.

• دستگاه کفسابی تک فاز :

این نوع دستگاه ها با برق تک فاز شروع به حرکت می کند و در جاهایی که برق سه فاز وجود ندارد و دارای فضاهای دست و پا گیر هستند، مانند منازل مسکونی و ساختمان ها و مراکز تجاری کوچک، مورد استفاده قرار می گیرند .

این نوع دستگاه از قدرت، سرعت و کارایی پایین تری نسبت به نوع سه فاز آن برخوردار می باشد.

• دستگاه کفسابی دستی :

در مکان هایی که فاقد برق بوده و یا بسیار کوچک می باشند، از این نوع دستگاه استفاده می کنند. این دستگاه از دو نوع قبلی بسیار کوچک تر بوده و از قدرت و سرعت پایین تری برخوردار می باشد.

کاربرد دستگاه های دستی در سرویس های بهداشتی، کنج دیوارها، گوشه ها و… می باشد.

خدمات کفسابی کریمی

کفسابی کریمی با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در حوزه کفسابی / سنگ سابی / شستشوی نما ، توانسته است بهترین کیفیت خدمات را به مشتریان خود ارائه کند.

نمونه کارهای ما در بانک ها ، مراکز تجاری و بسیاری از ساختمان های نوساز دیگر دیده میشود.

همچنین تصاویری از نمونه کارهای ساختمانی انجام شده در صفحه نمونه کارهای سایت موجود است.

بالاترین کیفیت کفسابی ، مجهزترین و مدرن ترین دستگاه های ساب زنی ، مناسب ترین قیمت خدمات کفسابی را با کفسابی کریمی تجربه کنید.

کیفیت را فدای قیمت نکنید. بهترین کیفیت کار را با مناسب ترین قیمت شاهد باشید.

شما میتوانید به صورت ۲۴ ساعته در تمامی روزهای هفته با کارشناسان ما تماس بگیرید و با ذکر متراژ و نوع سنگ کف و ارسال عکس کف ساختمان خود برای بررسی میزان جرم و آسیب دیدگی ، استعلام قیمت کنید.

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۱۷۷۱۰۴۹

۰۲۱۲۶۴۳۱۶۹۹

ساب زدن سرامیک ، قیمت کفسابی سرامیک