سطوحی مانند راهرو های ساختمانی  ، اماکن تجاری ، شرکت ها و سازمانها و… اماکنی هستند که در آنها به طور زیادی در تماس هستند. این دسته از مکان ها نیازمند خدماتی مانند کفسابی است. به طور کلی به خدماتی نظیر نظافت و سایش این گونه سطح ها خدمات کفسابی گفته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید :
خدمات کفسابی چیست ؟

تمامی سطوح مورد استفاده در اماکن مسکونی ، تجاری و صنعتی اعم از سطوح بتنی ، سنگی و سرامیکی پس از اجرا در نهایت کیفیت ظاهری خود نیستند.

برای مثال ریختن مصالح ساختمان و خط و خش حاصل از جابجایی ابزار و وسیله ها نمای ظاهری کفپوش ها را تخریب می کنند.

همچنین کیفیت پایین کار اجرای این کفپوش ها نیز بسیار موثر است . ممکن است سطح ناتراز باشد و یا لبه سنگ ها و موزاییک ها بیرون زدگی داشته باشد .

با توجه به موارد گفته شده نیاز به یک فرآیند پایانی است تا این عیوب برطرف شده و کیفیت مطلوب سطوح نمایان شود.

به مجموعه خدمات نظافت و سایش این سطوح تا حصول نتیجه مطلوب ، خدمات کفسابی گفته می شود.

خدمات کفسابی ساختمان

خدمات کفسابی برای تمامی ساختمان هایی که به کفسابی نیاز دارند انجام داده می شود. کفسابی مراحل خاص خود را دارد و با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود. با کفسابی می توانید با هزینه ای معقول، کف ساختمان خود را نو کنید و از مزایای آن استفاده کنید.

کفسابی در تمامی نقاط تهران و توسط شرکت های زیادی انجام می شود. اما برای پیدا کردن یک شرکت مناسب که با هزینه معقول و نیروی حرفه ای این کار را انجام دهد باید حسابی تحقیق کنید تا از نتیجه کار راضی باشید.

خدمات کفسابی، قدمی در جهت جوان سازی ساختمان

خدمات کفسابی برای داشتن حسی خوب به محیط زندگی ضروری است. قدم زدن در یک ساختمان تازه ساخت با کفی سالم و براق په حسی دارد؟ شاید حس بودن در یک قصر!  زندگی در محیطی نو، تمیز و زیبا، لذتبخش است، اما گذشت زمان و عوامل دیگر سبب کهنگی و از بین رفتن زیبایی ساختمان می شود، اینجاست که بازسازی و ترمیم ضرورت می یابد، کفسابی ساختمان یکی از مهم ترین کارها در این زمینه است.

در کف سابی په اتفاقی می افتد؟

در انجام خدمات کف سابی، با استفاده از دستگاه های مخصوص، 1 تا 4 میلی متر لایه برداری از کف انجام می گیرد که نتیجه آن حذف جرم و آلودگی ها، براق و آینه ای شدن سنگ کف وداشتن سطحی صاف و هم تراز است.

اصطلاحات تخصصی کفسابی

 • ساب زدن: به انجام عملیات کفسابی گفته می شود.
 • ساب زن: کسی که عملیات را انجام می دهد
 • لقمه: لقمه کفسابی قطعه ی کوچکی با ضخامت ها و درجه سختی های متفاوت است که هر کدام برای کاربرد خاصی در دستگاه کفسابی قرار می گیرد.

خدمات کفسابی شامل چه مواردی است؟

 • کفسابی بتن

این کار با دستگاه و لقمه مخصوص برای ساب زدن بتن انجام می شود و هدف از آن همسطح سازی پستی و بلندی های بتن قبل از نصب کفپوش هایی همچون اپوکسی یا پارکت است.

 • کفسابی انواع سنگ

برای انواع سنگ های استفاده شده در کف، این عملیات در جهت براق سازی، جرم گیری و رفع ایرادات با استفاده از لقمه های مناسب هر نوع سنگ انجام می شود.

با خدمات کفسابی، چشم نوازی را به ساختمان خود برگردانید.

 

بیشتر بخوانیم ?  کفسابی در تهران

چه زمانی به خدمات کفسابی نیاز دارید؟

چه زمانی به خدمات کفسابی نیاز دارید؟

 • صاف و یکدست نبودن سطح

کف ساختمان ممکن است در اثر بی دقتی در هنگام ساخت و ساز ساختمان های نوساز و یا نشست خفیف ساختمان، از حالت تراز خارج شده و دچار پستی بلندی گردد که می تواند مشکلاتی در تردد و جا به جایی لوازم ایجاد کند.انجام خدمات کفسابی این مشکل را حل خواهد کرد.

 • تثبیت شدن جرم،آلودگی و مصالح ساختمانی ریخته شده روی کف

در هنگام نصب سنگ ها و یا عملیات دیگر ممکن است سیمان، ملات، چسب و یا هر نوع ماده ی دیگر بر روی کف ریخته شود که با روش های ساده و معمول قابل پاکسازی نمی باشند، بهترین راه برای پاکسازی این مواد، خدمات کفسابی است.

 • شکستگی و یا آسیب سطحی به کف

شکستی و آسیب سطحی به کف می تواند در اثر عوامل مختلفی مثل سقوط اجسام سنگین ایجاد شود، این اتفاق ظاهری نازیبا به محیط می دهد که البته با انجام خدمات کفسابی، قابل ترمیم است.

مزایای استفاده از خدمات کفسابی در تهران

استفاده از خدمات کفسابی، مزایای زیادی دارد. شما می توانید با پرداخت یک هزینه معقول، از بروز خسارت های بزرگتر که ممکن است جبران آن ها بسیار هزینه بر باشد جلوگیری کنید. با خدمات کفسابی، می توانیم عمر مفید کف ساختمان را افزایش دهیم. تعدادی از این مزایا را در ادامه توضیح می دهیم:

 •  با استفاده از این خدمات می توانیم کف ناهموار را صاف و هم تراز کنیم. اگر کف هم تراز نباشد و پستی و بلندی داشته باشد، راه رفتن و حرکت روی آن سخت شده و باعث زشت شدن کف ساختمان می گردد. همچنین در مرور زمان باعث شکسته شدن کف می شود.
 •  پاک کردن مصالح و رنگ پاشیده شده روی کف، با این خدمات به راحتی امکان پذیر است. در ساختمان های نوساز، ممکن است سیمان و رنگ بر روی کف ریخته باشد که با شستشوی معمولی قابل پاک شدن نیست. با کفسابی به راحتی می توانیم کف را به حالت اول خود بازگردانیم.
 •  با کفسابی تمامی آسیب های روی سطح کف، قابل اصلاح می باشند. خراشیدگی و یا کنده شدن قسمتی از سنگ را به راحتی می توان با استفاده از خدمات کفسابی، درست کرد. اگر این خراشیدگی و شکاف ها اصلاح نشود، در طول زمان باعث بروز آسیب های بیشتر به سطح کف می شود.
 •  آلودگی ها و لکه های سخت که در اثر آلودگی هوا و یا مواد شیمیایی در طول سالیان دراز به وجود آمده اند و با شستشوی عادی قابل پاک شدن نیستند را می توانیم با استفاده از کفسابی کاملا پاک کرده و اثرات آن را از بین ببریم.
 •  با استفاده از کفسابی، می توانید ساختمان خود را با کمترین هزینه به یک ساختمان مجلل و شیک تبدیل کنید. کفسابی، به کف شما زیبایی دو چندان می بخشد.

خدمات کف سابی سنگ متناسب با نوع سنگ خواهد بود

 

 • کفسابی گرانیت
 • کفسابی موزاییک
 • کفسابی سرامیک
 • کفسابی مرمریت
 • کفسابی تراورتن

لزوم کفسابی این سنگ به سبب وجود حفره‌های کوچکی در سطح آن است که با گذشت زمان، این حفره ها می‌تواند محل تجمع انواع آلودگی شود.

 • کفسابی دهبید

این سنگ ماهیتی شفاف و آینه‌ای دارد و اگر عملیات کفسابی بر روی آن به‌درستی صورت پذیرد، کف شبیه به آینه می‌شود.

خدمات کفسابی در تهران، کلانشهر آلوده و پرجمعیت

خدمات کفسابی در تهران به دو دلیل امری ضروری است و شرکت های زیادی در زمینه انجام خدمات کفسابی، در این شهر فعال هستند. این دو دلیل عبارتند از:

 1. مشکل آلودگی و نیز تردد های زیاد در اماکن و ساختمان های      آن که در طولانی مدت سبب فرسودگی و کهنگی سنگ کف خواهد شد.
 2. وجود ساختمان های نوساز فراوان که نیاز به کفسابی در جهت هم تراز نمودن سطح کف دارند.
خدمات کفسابی در تهران، کلانشهر آلوده و پرجمعیت

عوامل موثر در قیمت خدمات کفسابی

 1. متراژ مورد نظر برای کفسابی
 2. نوع سنگ یا مصالح کف
 3. حجم کار(شدت جرم یا پستی و بلندی)
 4. نوع دستگاه مورد استفاده
مزایای استفاده از خدمات کفسابی در تهران

دستگاه کفسابی

خدمات کفسابی توسط دستگاه های مخصوص به خود انجام می شود. کار این دستگاه ها توسط صفحه های مخصوصی انجام می شوند که به آن ها صفحه ساب هم گفته می شود. این صفحه ها بر روی این دستگاه ها نصب می شود و با سابیدن کف، باعث رفع مشکلات آن می شود. این دستگاه ها از نوع سه فاز و یک فاز هستند. دستگاه های سه فاز قدرت بیشتری داشته و برای ساختمان های بزرگتر به کار می روند. دستگاه های یک فاز، به صورت دستی هم قابل استفاده هستند.

دستگاه های کوچک برای مکان های کوچک و دارای برق یک فاز به کار می روند. دستگاه های سه فاز برای مکان هایی با مساحت زیاد به کار می روند. اما دستگاه های کوچک برای راه پله ها، استخر های خصوصی، تراس های خصوصی و سرویس های بهداشتی کاربرد دارند. این دستگاه ها در کشور های مختلف و با برند های مختلفی تولید می شوند که هر کدام کاربرد مخصوص خود را داشته و قیمت مشخصی دارند. صفحات این دستگاه ها، بسیار محکم بوده و به آسانی می توانند انواع سنگ، فلز و بتن را بسابند.

 

بیشتر بخوانیم ?  نماشویی

خدمات کفسابی شامل چه مواردی است؟

انواع کفسابی در پروژه ها :

به تعداد مصالح مورد استفاده در سطوح فرآیند های کفسابی متفاوتی نیز وجود دارند و منطقی است که پروسه کفسابی گرانیت برای کفسابی سرامیک مناسب نباشد .
در حالت کلی سطوح را به سه نوع بتنی ،سرامیک و موزاییکی و نیز سطوح سنگی دسته بندی می کنند .

در داخل این دسته بندی ها گرچه باز هم خدمات کفسابی تفاوت های جزئی خواهند داشت اما روند کلی کار در آنها یکسان است .

بیشترین سوالات پرسش شده توسط کاربران :

چگونه یک کف را جلا می دهید؟ 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون و سپس 1 قاشق غذاخوری سرکه سفید مقطر اضافه کنید. علاوه بر این، 2 فنجان آب گرم اضافه کنید، سپس آن را تکان دهید تا مطمئن شوید که همه چیز به درستی مخلوط شده است.
چگونه می توانم به طور طبیعی کف هایم را براق کنم؟ روغن نباتی و سرکه سفید: مقدار مساوی روغن نباتی و سرکه سفید را با هم مخلوط کنید تا یک پاک کننده ساده و در عین حال موثر برای کف چوبی خود بسازید. سرکه یک جلا دهنده طبیعی است که برای تمیز کردن عالی است. اسیدیته آن به از بین بردن کثیفی و کثیفی کمک می کند.
چگونه می توانم کف خود را بدون موم براق کنم؟ چهار روش برای براق کردن کف کاشی بدون موم

1-     آب صابون. مخلوطی از صابون و آب گرم می تواند کمک بزرگی به این فرآیند کند. …

2-     جوش شیرین. جوش شیرین ممکن است برای تمیز کردن لکه های کف کاشی مفید باشد. …

3-     محلول آمونیاک-آب. …

4-     استفاده از محلول سرکه

بنر تماس با ما کفسابی کریمی

خدمات کفسابی بتن :

در این فرآیند سطوح با لقمه های ساینده تراشیده شده و تراز می شوند و در صورت لزوم خلل و فرج موجود در سطح با مواد پرکننده رزینی پر می شود . این کفسابی بیشتر برای زیرسازی عملیات اپوکسی سطح در محیط های صنعتی انجام می شود.

خدمات کفسابی سرامیک و موزاییک :

این متریال ها روکش نازکی دارند و عملا امکان سایش زیاد آنها ممکن نیست زیرا به پوشش آسیب رسیده و جلای کار از بین می رود . کفسابی در این متریال ها بیشتر به صورت نظافت قوی با کمک مواد شیمیایی مخصوص و پولیش کاری سطحی انجام می شود.

خدمات کفسابی سنگ :

طی چند مرحله سایش ، سطح تراز شده و لبه ها گرفت می شوند . در اینجا دیگر محدودیتی برای میزان سایش نداریم و می توانیم سایش را تا صاف شدن کامل سنگ انجام دهیم.

در واقع در سطوح سنگی ایراد کار سنگ کار قابل رفع شدن است اما زمان زیادی می برد و به علت مصرف زیاد اقلام مصرفی دستگاه ، بر قیمت تمام شده کفسابی تاثیر می گذارد.

در ادامه طی چند مرحله کفسابی با کمک لقمه های نرم تر به جلای شیشه ای در سطوح دست خواهیم یافت .

بیشتر بخوانیم ? کفسابی

kafsabi-karimi.62-min

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید :

خدمات کفسابی در تهران

کفسابی کریمی با بیش از بیست سال سابقه درخشان مشغول به فعالیت در زمینه های ساب زنی انواع سنگ ، سرامیک ، بتن ، گرانیت ، مرمریت ، تراورتن و موزاییک مورد استفاده در انواع پله ، دیوار و کف ساختمان میباشد.

کفسابی سنگ لابی ، ساختمان ، راه پله ، پاگرد ، پارکینگ ، سالن اجتماعات و… را با جدیدترین شیوه های موجود انجام می دهیم

برای بهره مندی از کلیه خدمات شرکت ما با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید :

۰۲۱-۲۶۴۳۱۶۹۹

۰۹۱۲۱۷۷۱۰۴۹

همچنین برای ارتباط با ما می توانید از آدرس اینترنتی kafsabi-karimi.com استفاده نمایید.

نکات تکمیلی :

با توجه به تنوعی که به آن اشاره شد لازم است شرکت های کفسابی تجربه بالایی در تمامی این امور داشته باشند و با کمک دستگاه های مخصوص هر متریال و پرسنل کارآزموده نسبت به کفساپی پروژه ها اقدام نمایند .

برای کسب اطلاعات تکمیلی می توانید به صفحات کفسابی و یا قیمت کفسابی مراجعه نمایید .

سوالات متداول خدمات کفسابی

خدمات کفسابی بتن چیست ؟

در این فرآیند سطوح با لقمه های ساینده تراشیده شده و تراز می شوند و در صورت لزوم خلل و فرج موجود در سطح با مواد پرکننده رزینی پر می شود . این کفسابی بیشتر برای زیرسازی عملیات اپوکسی سطح در محیط های صنعتی انجام می شود .

خدمات کفسابی سرامیک و موزاییک چیست ؟

این متریال ها روکش نازکی دارند و عملا امکان سایش زیاد آنها ممکن نیست زیرا به پوشش آسیب رسیده و جلای کار از بین می رود . کفسابی در این متریال ها بیشتر به صورت نظافت قوی با کمک مواد شیمیایی مخصوص و پولیش کاری سطحی انجام می شود.

خدمات کفسابی سنگ چیست ؟

طی چند مرحله سایش ، سطح تراز شده و لبه ها گرفت می شوند . در اینجا دیگر محدودیتی برای میزان سایش نداریم و می توانیم سایش را تا صاف شدن کامل سنگ انجام دهیم .

در واقع در سطوح سنگی ایراد کار سنگ کار قابل رفع شدن است اما زمان زیادی می برد و به علت مصرف زیاد اقلام مصرفی دستگاه ، بر قیمت تمام شده کفسابی تاثیر می گذارد .